Комісія екології, спорту та здорового способу життя

„Я „кльовий” тому що здоровий”

Мета: надати підліткам знання та сформувати уміння і навики  реалізації здорового способу життя, розвиваючи відповідальне ставлення до власного життя, формувати уміння ведення просвітницької роботи серед однолітків щодо здорового способу життя за програмою "Рівний – рівному".

Завдання: сприяти роботі комісії екології, спорту та здорового способу життя сформувати уміння і звички реалізації здорового способу життя.

Виконавці: комісія екології, спорту та здорового способу життя МПД, учні загальноосвітніх закладів м. Кіровограда.

Термін проведення: січень – квітень 2013 р.

Місце проведення: загальноосвітні заклади міста, БДЮТ.

Очікуваний результат: сформувати у підлітків уміння та навики для реалізації здорового способу життя, зменшення кількості молоді, які мають шкідливі звички, усвідомлення школярами важливість здорового способу життя та запровадження деяких позитивних змін в своєму житті.

Зміст проекту

1. FLASH MOB „Молодь PROти СНІД”.

Термін проведення: 1 грудня 2012 р. (Всесвітній день боротьби зі Снідом)

2.Конкурс робіт в форматі електронної презентації  на тему: „Здоров’я – не все, але все без здоров’я – ніщо” (Сократ).

Термін проведення: 1 квітня 2013 р. (7 квітня Всесвітній день здоров’я – підвед. підсумків)

3. Місячник спорту та здорового способу життя.

Термін проведення: квітень 2013 р.

4. Створення фото колажуМи здорові і красиві в спорті ми черпаєм сили”

Термін проведення: до 15 квітня 2013 р.

Відповідальні: голова комісії екології, спорту та здорового способу життя Переверзєв Владислав

заст. голови Мостова Єлизавета

____________________________________________________________________________________________________

„Нова екологічна філософія”

Мета: поглибити знання школярів про згубний вплив людини на навколишнє середовище, виховання у дітей  бережливого ставлення до природи, очищення довкілля, оновлення зелених насаджень руками учнів.

Завдання: звернути увагу молоді на екологічні проблеми та їх наслідки; сприяти організації роботи з  екологічного виховання в навчальних закладах міста, поліпшення екологічної ситуації міста за допомогою школярів, сприяння розвитку нового покоління в дусі любові до природи.;

Термін проведення: січень- травень 2013

Місце проведення: загальноосвітні заклади міста, БДЮТ .

Очікуваний результат: підвищення рівня екологічних знань, виховання бережливого ставлення до навколишнього середовища, очищення міста від сміття, озеленення міста, а тим самим покращення самопочуття кіровоградців, усвідомлення своєї значущості.

Зміст проекту:

1. Місячник „Еко – інформ”

Проведення пізнавальних бесід, конкурсів, вікторин, перегляд відеофільмів на екологічну тематику.

Термін проведення: лютий 2013 р.

2. Конкурс екологічних плакатів на тему: „Чисто не там де прибирають, а там де не смітять”.

Термін проведення: до 28 лютого 2013 р.

3. Акція „Зробимо Україну чистою” в рамках Всеукраїнської акції „Let´s Do It Ukraine

Термін проведення: 20 квітня 2013 р.

4. Акція „Посади своє дерево” в рамках заходів Всесвітньої екологічної організації ENO „Tree planting day”

Термін проведення: 22 травня 2013р.

заст. голови Мостова Єлизавета