Комісія партнерства та зовнішніх зв’язків

Своє життя ми створюємо самі

Мета: формування лідерських якостей підлітків, забезпечити умови для творчого розвитку особистості; організувати учнів шкіл міста на суспільно – корисне життя, показати соціальну сутність людини, довести до свідомості підлітків, що людина – творець Всесвіту і від неї залежить, яким буде її життя

Завдання: сприяти формуванню творчої особистості, нерозривно пов’язаної з демократизацією та гуманізацією суспільства, залучити підлітків до вирішення щоденних суспільних проблем, виховувати в них почуття власної гідності, значущості.

Термін реалізації: грудень, 2012 – травень, 2013р.

Зміст проекту:

·       Налагоджувати партнерські відносини з дітьми, що не вхо­дять до складу міського парламенту дітей, 6атьками, педагогічними працівниками; органами влади та місцево­го самоврядування, різноманітними громадськими органі­заціями, фондами, об'єднаннями, асоціаціями, навчальни­ми закладами, для ре­алізації планів та проектів комісій  міського парламенту дітей.

·         Створити  інформаційну базу даних  цих  організацій  і спільно з комісією з питань інформації поширювати ін­формацію про їх діяльність серед відповідних  комісій міського парламенту дітей. Наявні матеріали постій­но поновлювати.

·             Оновлення угоди Про співпрацю органів дитячого самоврядування в  Кіровоградському міському парламенті дітей;

·             Затвердити членство в Молодіжній Раді міського Парламенту дітей;

·             Підтримувати партнерські зв'язки  з координаторами Всеукраїнських акцій Let's Do It Ukraine!”  та Серце до серця

·             Підтримувати зв’язки з координаторами міжнародної екологічної організації ENO;

·             Розширення напрямків діяльності  міського парламенту дітей

·             Співпраця з управлінням освіти Кіровоградської міської ради;

·             Напрацьовувати нові контакти, спілкуватися і знаходити нових колег, партнерів, як в Україні, так і за її межами, використовуючи можливості мережі Інтернет.

·             Підтримувати партнерські відносини із ЗМІ міста для популяризації діяльності МПД

Відповідальні:

голова комісії  партнерства та зовнішніх зв’язків Анна Бойко