Комісія по роботі з дітьми молодшого віку

"11+1 або Готуємо лідерську зміну"

Мета: забезпечити наступність поколінь лідерів самовря­дування дітей та учнівської молоді у навчальних закладах, впровадити систему навчання дітей-лідерів з числа учнів середнього та молодшого шкіль­ного віку, cприяти впровадженню співпраці старшокласників і дітей молодшого віку.

Завдання:

організація роботи лідерів-насгавників з числа стар­шокласників;

розвиток соціальної активності у якнайбільшої кіль­кості дітей та учнівської молоді;

організація роботи з дітьми молодшого та середньо­го шкільного віку у напрямі розвитку у них організа­торських та лідерських навичок.

залучення до  роботи органів учнівського самоврядування школярів молодшого та середнього шкільного віку;

Виконавці: комісія по роботі з дітьми молодшого шкільного віку

Місце проведення: Загальноосвітні навчальні заклади  м.Кіровограда.

Термін виконання:грудень,2012 – квітень,2013

Очікуванний результат: стимулювання учнів молодшої школи до самовдосконалення, підвищення рівня успішності, розкриття творчого потенціалу кожної дитини шляхом співпраці зі старшокласниками.

Зміст проекту

1. Просвітницькі програми для дітей молодшого віку з питань діяльності органів учнівського самоврядування.

Термін виконання: грудень 2012  - березень 2013р

2.Профорієнтаційна робота з дітьми молодшого та середнього віку  „Всі професії для нас важливі, руки золоті – то справжнє диво ”

Термін виконання: грудень – квітень 2013р

3. Проведення конкурсу малюнків на тему: Я в навколишньому світі

Термін виконання: до 1 лютого 2013р

4.Конкурс знавців правил дорожнього руху .

Термін виконання: до 15 березня 2013р

5. Проведення конкурсу малюнків на тему: „Щоб не трапилося всяке, шануй, малюк, дорожні знаки ”

Термін виконання: до 15 березня 2013р

6. Створення фото колажу  „11+1” /співпраця старших школярів з дітьми молодшого віку/